Śląski katalog firmBranże

Wydział komunikacji Urzędu Miasta Katowice

Branża: Urzędy Miast i Gmin Katowice

O firmie


Biuro praw jazdy i rejestracji pojazdów, wydział komunikacji Urzędu Miasta Katowice.

Kontakt


Francuska 70
40-028 Katowice

Rejestracja pojazdów: (32) 757 47 80, Prawa jazdy: (32) 757
Godziny otwarcia: pn, wt: 7:30 - 15:30, śr: 7:30 - 13:00, czw, pt: 7:30 - 15:30


Mapa dojazdu:
Zobacz też:


- Śląski Związek Gmin i Powiatów
- Urząd Miasta Katowice

Opinia dodana przez: Data dodania: 13 sierpnia 2012, godz. 16:51

Zgadzam się z Zdzisławem Roll co do skrzyżowania ulicy Poniatowskiego Barbary Mikołowska. Nie raz widziałem zdziwienie i problem kierowców że pieszy ma zielone światło !!!

Opinia dodana przez: Data dodania: 22 maja 2012, godz. 14:06

Witam, chciałabym zwrócić uwagę na istotną sprawę jaką jest zatrudnianie w naszym katowickim wydziale komunikacji kompetentnych (a raczej NIE) pracowników na proste stanowiska związane z rejestracją pojazdów. Kobiety tam pracujące - dość miłe aczkolwiek na tym się kończy. Codziennie osoby się zmieniają każdy siada w innym okienku i jest tam w efekcie jeden wielki bałagan! Pan w okienku do rejestracji wręczył mi dokumenty spięte spinaczem i stwierdził ze z tymi dokumentami mam przyjść po odbiór tablic, na moje pytanie czy tylko te dokumenty (spięte) wystarczą odpowiedział że tak. Przychodząc po tablice nagle brakuje dokumentów które wcześniej były określone jako "do wglądu" i widziane przez pracownika. Okazuje się że potrzebne są one jeszcze do dalszych czynności, a wcześniej powiedziano mi że nie będą one już potrzebne! Na grzeczne zapytanie pana w okienku dlaczego wcześniej powiedział mi inaczej a teraz żąda ode mnie czegoś innego opryskliwie i bezczelnie zakończył rozmowę słowami "dobra koniec" - ewidentnie wyrzucając mnie z okienka. Czy tacy ludzie nadają się do pracy z innymi osobami?? w efekcie rejestracja auta w katowickim wydziale komunikacji trwa już ponad tydzień. Dodając że w innych Urzędach trwa to jeden dzień. Gdzie tkwi problem? Dużo interesantów?-Nie, Długi termin wyrabiania tablic?-Nie! a co? - BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW!!!

Opinia dodana przez: Data dodania: 05 kwietnia 2012, godz. 10:46

Proszę zwrócić baczną uwagę na stan komunikacyjny ulicy Poniatowskiego
w Katowicach, auta parkują po obu stronach ulicy (szczególnie na odcinku
od ul.Kilińskiego do ul. M.Skłodowskiej-Curie. Ulica jest bardzo niebezpieczna, praktycznie ledwo przejezdna (!). Wjeżdżając w ulicę Poniatowskiego od ul.Mikołowskiej napotykamy stanowisko sygnalizacji świetlnej tuż u zbiegu z ul.Barbary, które jako chyba jedyne a mieście sygnalizuje przechodzenie pieszych dla nadjeżdżających pojazdów nie czerwonym światłem lecz żółtym (!) To jest absolutnie mylące. Proszę o interwencję w tych dwóch sprawach. Dziękuję za uwagę.
Dodaj opinie Zgłoś błąd Wyróżnij ten wpis!